AKMAK Sigma Alüminyum ve Bağlantı Aksesuarları

Hakkımızda 

AKMAK Sigma2016 yılında kurulan, konveyör hattı çözümleri, imalatı ve montajı ile birlikte konveyör yedek parça, alüminyum sigma profil ve bağlantı aksesuarları satışı ile, gerek son kullanıcı, gerekse imalatçıya yardımcı olmaktadır. Yedek parça satışı ile imalatçılara uygun fiyat ve yüksek kalite sunmasının yanında uygulama ve tam verim için de etkin bir şekilde bilgi ve fikir alış verişinde bulunmaktadır. Proses yönetimi, uygulaması ve imalatına hakim kadrosuyla da, müşterilerinin zaman ve enerji kaybetme riskini en aza indirgemektedir. Ayrıca AKMAK Sigma, sürekli gelişen çeşitliliği artan yedek parça ve uygulama kolaylığı sağlayan çözümleriyle de müşterilerinin her zaman verimli çalışmasını hedef edinmektedir.

Vizyonumuz

AKMAK Sigma olarak vizyonumuz; müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla, gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında, sektöründe ilk tercih edilen firmalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz

AKMAK Sigma olarak misyonumuz; müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlak başarıyı hedefleyen, kendisini devamlı geliştiren, yenilikçi ve sürdürülebilir faaliyetleri ile uluslararası düzeyde konveyör imalatçısı ve uygulayıcısı olmaktır.